Туристичний бум в Ірані: кількість туристів зросла на 215% і збільшується далі

Після багатьох років “застою” туристична індустрія Ірану переживає давно забутий розквіт. У 2014 році потік туристів до цієї країни зріс на 215% порівняно з 2013-м, і це ще не кінець.

iran_azadi

Для працівників галузі — радість, а для самих туристів — певні незручності. Адже в Ірані катастрофічно бракує готелів, і якщо так піде й далі, знайти номер для ночівлі буде непросто. Принаймні тим, хто звик відпочивати з комфортом.

Переважна частина готельного фонду країни — невеликі готельчики в стилі гестхаусів чи звичайний апартаментів подобово. Навіть у столиці країни, 13-мільйонному Тегерані, станом на липень 2014 є лише три великі п’ятизіркові готелі.

tegeran streets

Втім, четвертий уже будується. За словами Фармана Джафаріана, власника двох “Гранд готелів” у Тегерані, попит породжує пропозицію. Тож якщо “туристичне цунамі”, як охрестили тут наплив туристів, збільшуватиметься й надалі, готельний бізнес також стрімко розвиватиметься.

Після Ісламської революції 1979 року іноземні туристи майже перестали приїздити в Іран. Політична та економічна ситуація в Ісламській Республіці справді не сприяла спокійному відпочинку, особливо для гостей із країн Заходу.

Прихід до влади рік тому президента Хассана Рухані дав Ірану надію на поступовий перехід до такої-сякої демократії. А туристам, які вже давно хотіли побувати в цій дуже цікавій та самобутній країні, але побоювалися за свою безпеку — на безпечний відпочинок.

Тегеран уже майже помирився із Заходом, який ослаблює санкції, запроваджені через небажання попередньої влади згорнути іранську ядерну програму. Тож у туристичній індустрії Ірану готуються до подальшого буму.

iran

Хоча варто зазначити: ті мандрівники, які не боялися приїздити до Ісламської Республіки й раніше, відзначали надзвичайну доброзичливість простих іранців.

Як добратися

“Смак подорожника” радить звернути увагу на акцію турецької авіакомпанії Pegasus.

Так, квиток на рейс Львів – Тегеран – Львів (із пересадкою в Стамбулі в обидва боки) на 1 – 8 жовтня, якщо купувати 23 липня, обійдеться всього лише у EUR 204,99 з усіма зборами.

“Смак подорожника” © 2014


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2014/07/23/turystychnyj-bum-v-irani-kilkist-turystiv-zrosla-na-215-i-zbilshujetsya-dali/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя