У Києві п’ятниця буде вогкою, з дощами та похолоданням – синоптикиня

Прогноз погодиБотанічний сад, автор фото – Олександр Сенько Об этом сообщает globalist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Синенька смуга на прогностичній карті на п’ятницю, 4 жовтня, означає дощі. Завтра вдень вона витягнеться від Чернігівщини-Сумщини через Полтавщину-Черкащину до Одеської області.

Хто просив дощі – будь ласка! Атмосферний фронт вже сьогодні ввечері дійде до Півночі України.

Завтра на Заході дощі притихнуть, обійдеться хмарною погодою з несміливими краплями.

А на решті території разом із проходженням фронту пройдуть помірні дощі. Подекуди навіть сильні. Опади не зачеплять хіба що південний схід України.

Температура повітря поділиться на метеорологічні класи. На Заході, Півночі, у більшості центральних областей буде холодно, +10+15 градусів. На решті території +15+19 градусів, на південному сході та Сході ще літо, +20+25 градусів.

У Києві п’ятниця буде вогкою, з дощами та похолоданням. Вдень температура повітря знизиться до +11, +12 градусів.

Хто реагує на таку різку зміну погоди головою, судинами, настроєм – не засмучуйтесь, це ж осінь. І вона ще красива, з листочками, жовтими кольорами, дощовими нитками блискучими.

Якраз час зайнятися профілактикою здоров’я і купити куртку чи кросівки кольору "вирвиоко", щоб радувати навколишніх новими веселими кольорами!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Наталка ДІДЕНКО, синоптикиняДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570105790-u-kievi-p-yatnitsya-bude-vogkoyu-z-doshchami-ta-poholodannyam-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя